Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agro Milotice - Slovan Bzenec

13. 10. 2008

Nadprůměrné utkání sehrálo naše mužstvo v Miloticích. Úvodnímu výkopu předcházela minuta ticha za býválého prezidenta milotického klubu Gerharda Glekla a bývalého hráče Karla Valáška. V prvním poločase mělo mírnou převahu naše mužstvo, první šanci však měli Milotice, kdy bzenecký brankář Ševela vyrazil střelu Šifela na Hofra, ale ten míč nedorazil do brány. Na druhé straně nejvíc zaměstnával Paták. Ve 22.minutě jsme se dočkali prvního gólu, když domácí Dobeš nestačil v běžeckém souboji na bzeneckého kapitána Škodíka, ten si narazil s Patákem a poslal míč za Holubova záda - 0:1. Do konce prvního poločasu se Milotice nepokusili o vyrovnání a tak byl poločasový stav 1:0 pro naše.

Do druhého poločasu vstoupili naši špatně a ve 48.minutě srovnal domácí Kudrata - 1:1. Tentokrát hrozili pro změnu domácí z brejků, hlavní postavou milotických byl Kudrata. v 56.minutě to zkoušel Škodík nad. V 63.minutě byla hra, kvůli bzeneckým fanouškům, kteří hodili na hřiště dýmovnicí. „Naši fanoušci z řad dorostenců vytváří takovou bouřlivou kulisu,“ poznamenal k atmosféře hostující trenér Škodík. Jeho svěřenec Toman souhlasil. „Diváci vytvořili parádní prostředí.“
Bzenečtí měli dvě šance zvrátit utkání na svou stranu, jednu z nich měl Karlín, jenže jeho střela mířila do noh skákajícího Holuba. A pak střídající Kasala, který se výborně uvolnil, ale scházela přesnost. A tak nedáš dostaneš, v 86.minutě zamířil Šifel z velkého vápna a Ševela se natahoval marně - 2:1. BZENEČTÍ SE UŽ NEZMOHLI NA ODPOVĚĎ A TAK MILOTICE PORAZILI BZENEC V DERBY-UTKÁNÍ 2:1.

Trenér Škodík: „Měli jsme více ze hry v prvním poločase, domácí nás přehrávali ve druhém. Paradoxně jsme si největší šance vytvořili ve druhém poločase. Uhráli jsme 22 bodů. Nemůžeme očekávat, že projdeme celou podzimní část bez prohry.“

Luďa Toman: „Jsem zklamaný. Hlavně když jsme vedli poločas, ale nedokázali jsme to udržet. Rozhodly dvě jejich střely.“

AGRO MILOTICE - SLOVAN BZENEC   2:1 (0:1)

Branky: 48.I.Kudrata, 86.Šifel - 22.Škodík

Diváci: 300 (hodně ze Bzence)

 Sestava Milotic: Holub - Zajíc, Neduchal, Dobeš (79.Štastný), Kudrata L. - Balous, Hofr, Vaněk (74.Hroudný), Kudrata R. - Kudrata I. (82.Lamáček), Šifel

Sestava Bzence: Ševela - T.Dulovecz (70.Mička), M.Dulovecz, Toman, Ebringer - Kosíř, Kuchař, Škodík, Karlín - Ingr - Paták (70.Kasala).

FOTO: 

Obrazek

Bzenecký Adam Paták v akci

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Domácí pořadatelé mají plné ruce práce :-D

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

A teď už i s dýmovnicí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Fanoušci se snažili povzbuzovat své mužstvo co to šlo!

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Radost domácích po zápase. Škoda že se tak neradovali naši. Ale snad příště!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIDEO:

To nejlepší ze zápasu v Miloticích najdete na adrese: http://www.youtube.com/watch?v=qgq12AFMw6c

 

Poděkování patří jak hráčům, kteří podali dobrý, bojovný výkon, tak fanouškům, kteří jim vytvořili zcela domácí prostředí!!

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY 10.KOLA 1.B TŘÍDY:

Mutěnice B - Lednice 0:6

Hroznová Lhota - Podivín 0:0

Lanžhot - Doubravník 2:1

Blatnice - Velké Bílovice 2:0

Vlkoš - Kněždub 3:0

Hlohovec - Bořetice 1:2

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bzenec - Milotice

(frída, 25. 3. 2009 23:06)

Doma vyhrajem ...bude dobrý kotel :-)